מהפכת ה-AI מייצרת תנופה אדירה בשוקי המניות בעולם

מחבר/ת המאמר: ויטלי פלוטינסקי | מערכת ice

תאריך פרסום: 11/06/2024

במהלך הרצאה שבוצעה לעובדי אמזון על ידי מנכ"ל משותף ומנהל השקעות ראשי במור קרנות נאמנות, יחד עם בעלים ומנכ"לים משותפים ב-SFP, ניתנו להם כלים פיננסיים התואמים את עבודתם בענף ההיטק, בו מרכיבי שכר העובדים שונה, כגון אופציות וחבילות מניות.

 

חברת SFP תכנון פיננסי, ערכה בימים האחרונים כנס בנושא "פתרונות השקעה וחסכון באי ודאות", לעובדי ועובדות חברת אמזון בישראל. במסגרת הכנס בוצעה הרצאה על ידי יוטב קוסטיקה, מנכ"ל משותף ומנהל השקעות ראשי במור קרנות נאמנות, יחד עם ויטלי פלוטינסקי וספיר קדוש, בעלים ומנכ"לים משותפים ב-SFP.
לדברי החברה, ההרצאה מגיעה על רקע העניין הגובר של עובדי הייטק בתכנון פיננסי והצורך של עובדי הייטק בייעוץ, לאור מרכיבי שכר שונים שהם מקבלים כמו אופציות וחבילות מניות

במסגרת ההרצאה במשרדי ענקית הטכנולוגיה בתל אביב, דובר על הכלים פיננסים וידע פרקטי, שיוכלו לסייע לקבל החלטות רבות שנוגעות לניהול הכספים שברשותם. ההרצאה היא כמובן ברקע התקופה המאתגרת אשר חווה ענף ההייטק הישראלי. זה התחיל עם הקורונה, המשיך עם המשבר האינפלציוני העולמי, כשבמקביל היינו עדים למחלוקות חריפות בישראל סביב הרפורמה המשפטית, והמשיך עם מלחמת עזה.

השאירו פרטים

כתבות נוספות

לשיחת הכוונה עם מתכנן פיננסי ללא עלות

דילוג לתוכן